Pristatymas 1 - 2 darbo dienos

14 dienų pinigų grąžinimo garantija


Prekės kodas: m226v
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 8.69 €
Be mokesčių: 8.69 €

Dieviškas talismanas.
Naujųjų kvepalų flakoną sukūrė iš Romos kilęs dizaineris Marcas Ange’as. Kiekviename jo kūrinyje realybė persipina su vaizduote ir įkūnijamas grynas paradoksas.
Toks pat dvipoliškumas - antikinių simbolių ir itin šiuolaikiškos estetikos derinys - būdingas ir kvepalams „Olympéa”. Tobulą apskritimą, kuris asocijuojasi su šventais talismanais ir dieviškais atributais, vainikuoja reljefiškas liejinys - varinė karūna. Žvelgiant horizontaliai šis apskritimas primena laurų vainiką, o vertikaliai - graikų pergalės deivės Nikės statulos sparnus. Klasikinis ir Art Deco stilius susilieja sudarydami darnią išraiškingą visumą.
Brangakmenį primenantis nuimamas dangtelis saugo aromatą ir dar labiau išryškina flakono prašmatnumą.
Priešybių susiliejimas
Unikalus kvepalų „Olympéa” aromatas - tai tarsi kryžkelė, kurioje susijungia druskos bei vanilės kvapo žadinamas geismingumas ir gėlių kvapo skleidžiama gaiva. Tai gaivių ir rytietiškų kvapų kompozicija, į kurią įeina jusles sužadinantis žalių mandarinų dvelksmas ir jį išryškinantis gėlių bei vandens - alpinijų ir vandenyje auginamų jazminų - kvapas. Geismą žadinantis ryškus druskos ir vanilės kvapo akordas suteikia kvepalų „Olympéa” aromatui pavergiančio žavesio, kurį dar labiau sustiprina santalų ir ambros dvelksmas. 
Sukurti šį aromatą Paco Rabanne patikėjo kompanijos IFF talentams: Locui Dongui, Anne Flipo ir Dominique’ui Ropionui. Saigone gimęs ir jau daug metų Niujorke gyvenantis parfumeris Locas prancūziškus kvepalus kūrė pirmą sykį. Prireikė daugiau nei dvejų metų šiam kontrastingam - geismą žadinančiam ir originaliam - aromatui sukurti.
„Pirminė idėja gimė labai greitai. Kartu su Paco Rabanne komanda mes nedelsdami pradėjome ieškoti su vandeniu susijusių kvapų, - sako Locas. - Tame Vietnamo regione, kur aš gimiau, druska išgaunama garinant jūros vandenį. Aš iš karto pasirinkau druską kaip pradžios tašką, kaip gaivos simbolį. Norėdamas suteikti aromatui gėlių kvapo ir moteriškumo pasiūliau vandenyje auginamus jazminus. Auginant augalus šiuo būdu išvengiama žemės kvapo ir jų aromatas būna sodresnis. Kurdamas kvepalus aš mėgstu žaisti priešybėmis, pavyzdžiui, in ir jang. Kad sukurčiau atvarą gaivai, pasitelkiau geismą žadinantį vanilės dvelksmą.”

Pakuotė, buteliukas ir kvapas identiškas originalui, tik nėra originalių užrašų

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: